בידוד תרמי מחום\קור

 • בידוד תרמי מחום\קור

  בידוד תרמי מחום\קור

  איטונג מבודד מחום ומקור פי 3 מבלוקים אחרים ובכך מקטין את צריכת החשמל השנתית ב-26%.

  חסכון לאורך שנים

  כושר הבידוד התרמי של הבלוקים משפיע על הטמפרטורה בבית, שלא יהיה קר מידי, ולא חם מידי. ברגע שהטמפרטורה מאוזנת משיגים נוחות תרמית בבית, משתמשים הרבה פחות באמצעי חימום ומיזוג, שזה אחד העקרונות המרכזיים של בניה ירוקה. כך מרוויחים חסכון מתמשך בהוצאות החשמל. בשימוש בבלוקים של איטונג ניתן להרוויח עד כ – 29% חסכון בהוצאות האנרגיה והחשמל על מיזוג אוויר.

  מרוויחים איכות חיים

  מעבר לחסכון הכספי, בידוד תרמי טוב מאפשר לכם נוחות תרמית בבית, המעלה משמעותית את איכות החיים. תארו לכם שאחרי שהשקעתם זמן וכסף בתהליך הארוך של בניית בית, אתם מגלים שהוא קר מדי בחורף וחם מדי בקיץ... קירות, שלא כמו מטבח, אמבטיה וריצוף, אי אפשר להחליף. לכן, בדקו היטב שהבלוקים שאתם בוחרים הינם בעלי כושר בידוד תרמי גבוה, ובעלי האישורים הנדרשים לכך ממכון התקנים. 

  צפה/י בסרטון המחשה קצר

  איטונג הבלוק המבודד ביותר

  בדיקות מעבדה מוכיחות בבירור שאיטונג הוא הבלוק המבודד ביותר, פי 3 מאשר בלוקים רגילים. רמת בידוד תרמי של בלוק האיטונג הינה גבוהה ביותר, גם ביחס לדרישות התקן (ת"י 1045), כל זאת בזכות המבנה המיוחד של הבלוק.

  ההסברים הטכניים

  הנוחות התרמית במבנה מורכבת משני פרמטרים- התנגדות תרמית ומסה תרמית. הראשון מתייחס ליכולתו של החומר לבלום זרימת קור או חום ולבודד את החוץ מן הפנים ואילו השני מתייחס ליכולתו של החומר לאגור בתוכו חום או קור ובכך לשמור על הטמפרטורה הרצויה במבנה לאורך זמן (גם לאחר שהופסק המיזוג/ החימום). לכאורה שני הפרמטרים מנוגדים זה לזה.
  בשל המבנה המיוחד שלו משלב בלוק האיטונג בצורה האופטימאלית את שני הפרמטרים.
  באיטונג, בניגוד לבלוקים אחרים, תוצאות ערכי בידוד הקירות הנמדדות במעבדה זהות לחלוטין לתוצאות הנמדדות בשטח.

  גרף בידוד תרמי

   

כותרת לסרטון