טרצו בשימור מבנים

שימור מבנים הסטורים מאפשר לנו הצצה אל קלאסיקות אדריכליות ועיצוביות, לשאוף מהן השראה ולהעשיר את הסביבה שלנו בשכבות של היסטוריה ומורשת. העושר ההיסטורי של מדינת ישראל, שידעה מנדטים רבים, ולאחריהם אספה אליה יהודים מתרבויות רבות וממקומות שונים בעולם, בא לידי ביטוי גם בסגנונות האדריכלות השונים, ובשילוב המעניין שיצרו.

חברת איטונג מייצרת אריחי טרצו המתאימים לדגמים שיוצרו בישראל החל משנות השלושים, תוך הקפדה על עמידה בדרישות התקן הישראלי בהווה.

טרצו לשימור מבנים

טרצו בישראל

אריחי הטרצו הגיעו לישראל מאיטליה בשנות העשרים של המאה הקודמת, והיו פופולאריים מאוד בארץ כיוון שהם יפים, חזקים ונוחים לתחזוקה. האריחים מיוצרים היום כמעט באותו האופן כמו בעבר כך שניתן לשנות את גוון הרקע, להוסיף אגרגטים מסוגים שונים ולהגיע לדמיון לאריחים קיימים בני שנים רבות. את הטרצו ניתן גם לאחר שנים, ללטש ולחדש על מנת לקבל מראה חדש ונקי.
במבנים אקלקטיים ובינלאומיים נעשה שימוש נרחב בטרצו, בעיקר בלוביים וחדרי מדרגות כאשר בתוך הדירות ניתן למצוא שימוש באריחי סומסום או אריחי צמנט-פיגמנט (ללא אגרגט) ואריחים מעוטרים. טרצו איטונג מאפשר יישום ע"י ליטוש מבלי להרוס את הדוגמא המעוטרת .
נסיון ארוך שנים מראה על היתרונות בשימוש בטרצו מבחינת פרקטיקה, חוזק ועמידה בתקנים, לצד האפשרות להשתמש במוצר ירוק, מיוצר כחול- לבן

כנסו לצפיה בקולקציות הטרצו>>

כותרת לסרטון