בונים את ביתכם הפרטי?

בניית בית פרטי הינו תהליך ארוך ורווי החלטות, שחלקן בעלות משמעות מכרעת בכל הנוגע לאיכות החיים שלכם ושל בני משפחתכם. חשוב לבחור בעלי מקצוע אמינים ומנוסים כמו: אדריכל, קבלן שלד ומפקח. וכן, חשוב לתכנן נכון את התקציב, לדעת איפה אפשר לקצץ בהוצאות ועל מה אסור לחסוך.

מאיפה מתחילים? מהבסיס, מבניית שלד

בניית שלד הבית מהווה את הבסיס לבית כולו. לחומרים המרכיבים את השלד, יש חשיבות רבה, כיוון שהם קובעים את כושר הבידוד התרמי: עד כמה קר יהיה בחורף וכמה חם בקיץ, וכן משפעים על כושר הבידוד האקוסטי: מידת הבלימה של רעשי החוץ והרעש בין החדרים. בנוסף, הם משפעים רבות על בטיחותכם- עמידות באש, עמידות ברעידות אדמה ובפיצוצים.

בניית בית פרטי

איטונג- כי קירות לא מחליפים

בניגוד לאלמנטים רבים בבית אותם תוכלו להחליף לאורך השנים, לעדכן ולשפר, כגון- מטבח, ריצוף, משקופים וכד', את קירות הבית לא ניתן להחליף והם ילוו אתכם במשך כל חייכם בבית.

גם אם תבצעו בניית בית פרטי בצפון הארץ שהוא יותר קר, או בדרום החם, או תבחרו לבנות בית פרטי על כביש ראשי, הברירה אם הבית יהיה קר מידי, חם מידי, או רועש מידי, היא בידיכם בשלב בחירת הבלוקים! נכון, תמיד אפשר לחמם יותר, לקרר ולדאוג לאיטום מסיבי אבל למה לבזבז כל כך הרבה אנרגיה וכסף כשיש פתרון פשוט?

לכן כאשר עומדים לפני בניית בית פרטי כדאי לשקול היטב את ההחלטה באילו בלוקים לבנות, לבדוק עמידה בתקנים, היכן מיוצרים הבלוקים ומהיכן מגיעים חומרי הגלם.

בית פרטי באיטונג

עם איטונג אתם בטוחים לאורך שנים

בניית בית פרטי בבלוקי איטונג מאפשרת לכם ליהנות מיתרונות רבים שיעניקו לכם שקט לאורך שנים, בניהם: בידוד תרמי ואקוסטי מעולה, עמידות באש מעל לדרישות התקן, עמידות ברטיבות וברעידות אדמה.

לא בטוחים לגבי התהליך? רוצים להתייעץ? איטונג מעמידה לרשותכם מגוון רחב של יועצים, אשר יוכלו לסייע לכם, בעת בניית בית פרטי, בשלב התכנון ובשלבי היישום.

בניית בית פרטי בבנייה קלה ובבנייה נושאת

כאשר מדברים על בניית בית פרטי בישראל מדברים לרוב על בנייה בבלוקים, אבל ישנן שיטות בניית בית נוספות הנפוצות בעולם העושות שימוש במוצרי איטונג השונים-

בניה קלה- חיפוי שלד פלדה או עץ בלוחות (שיטה הנפוצה בארה"ב ובאירופה). חברת איטונג מייצרת לוחות משוריינים הנקראים- איטונג טק, בעוביים שונים לפי צורכי הפרויקט, לחיפוי פנימי וחיצוני של הבית, אשר מהווים תחליף ללוחות הגבס ומאפשרים בניית בית פרטי בבנייה קלה מהירה וחזקה תוך השגת כל היתרונות של איטונג- קיר אמיתי וחזק, המאפשר תליית משקלים כבדים, בידוד תרמי ואקוסטי מעולה ועמידות ברטיבות.

בניה קלה באיטונג

בנייה נושאת- בניית בית פרטי בלוחות איטונג טק, ללא יציקת עמודי בטון (המהווים גשרי קור ופוגעים בבידוד התרמי של הבית). לוחות האיטונג טק מתפקדים כאלמנט קונסטרוקטיבי ומאפשרים בניית בית פרטי עד שלוש קומות ללא עמודים. שיטה זו מאפשרת השלמת בניית בית פרטי תוך מספר ימים ויוצרת מעטפת תרמית אחידה סביב הבית המעלה היוצרת כושר בידוד תרמי מעולה

כותרת לסרטון